NOVAS
CARREIRAS
NOCTURNA (AVDA RAMON FERREIRO)
IMPULSO VERDE (C.C AS TERMAS)
CORRE CON ELAS (SAN FIZ)
CORRE CON NOS RURAL
PARQUE FEIRA EXPO
FINAL CIRCUITO (PARQUE DE FRIGSA)
INSCRICIÓNS
INSCRITOS CIRCUITO
INSCRIBIRME
RESULTADOS
LIGAS ANUAIS
FAMILIAS
CATEGORÍAS MENORES
COLEXIOS
CATEGORÍAS ADULTOS
EQUIPOS
APP
Castellano
Galego
RESULTADOS
2018-2019
EVENTOS
CORRE CON NÓS–CORRE CON ELAS
BENXAMÍN (10/11) E ALEVIN (08/09)
Estado
Chegados
Non presentados/Abandonos
Categorías
---------
ALEVIN FEMENINA
ALEVIN MASCULINA
BENXAMIN FEMENINA
BENXAMIN MASCULINA
Sexo
---
Feminina
Masculina
Buscar
Puesto
Dorsal
Nombre
Apellidos
P. Sexo
P. Categoria
Tempo
1
5068
MATEO
ÁLVAREZ CIVEIRA
M-1
ALVM-1
00:03:42
2
4504
ALDARA
CEIDE COUCE
F-1
ALVF-1
00:03:43
3
5147
ILSE
PRADO CAMBA
F-2
ALVF-2
00:03:44
4
5047
SAFYA
MOUMNI RICO
F-3
ALVF-3
00:03:45
5
4526
FABIO
DE LAS HERAS GÓMEZ
M-2
BNXM-1
00:03:46
6
4012
ENRIQUE
GARCIA GARCIA-BOENTE
M-3
BNXM-2
00:03:47
7
4511
DANIEL
MARTÍNEZ GONZÁLEZ
M-4
ALVM-2
00:03:49
8
4501
RODRIGO
CARCEDO LOPEZ
M-5
BNXM-3
00:03:50
9
4529
IAGO
COBAS PENA
M-6
ALVM-3
00:03:54
10
5158
JANA SELENE
VEIGA NOVO
F-4
ALVF-4
00:03:55
11
4006
LUCAS
NEIRA LOSADA
M-7
BNXM-4
00:03:58
12
5008
DANIEL
LÓPEZ VÁZQUEZ
M-8
BNXM-5
00:03:59
13
5052
VÍCTOR
MARTÍNEZ GONZÁLEZ
M-9
BNXM-6
00:03:59
14
5049
RODRIGO
PUMARES CANCELA
M-10
ALVM-4
00:04:00
15
5017
PAULA
CONDE CARRELO
F-5
ALVF-5
00:04:03
16
5037
NADIA
ANDION ALVARIN
F-6
ALVF-6
00:04:04
17
5016
ALFREDO
DELGADO CARDOSO
M-11
ALVM-5
00:04:05
18
4024
MANUEL
FERNÁNDEZ RODRIGUEZ
M-12
ALVM-6
00:04:09
19
5073
BRADLEY JOEL
JARAMILLO ESTRADA
M-13
ALVM-7
00:04:11
20
5227
IRENE
VILA GONZÁLEZ
F-7
ALVF-7
00:04:11
21
5024
DARIO
RODRÍGUEZ PÉREZ
M-14
BNXM-7
00:04:12
22
4505
ANDRÉ
FERNÁNDEZ PERAL
M-15
BNXM-8
00:04:13
23
5245
DANIEL
LOPEZ FERNANDEZ
M-16
ALVM-8
00:04:13
24
5092
CAROLINA
GARCÍA GONZÁLEZ
F-8
ALVF-8
00:04:13
25
4522
ALBA
SECO MEIS
F-9
ALVF-9
00:04:15
1
2
3
4
Seguinte
Recomendamoste usar a APP de
CORRE CON NÓS
DESCARGA
Cookie Consent by
PrivacyPolicies.com