NOVAS
CARREIRAS
NOCTURNA (AVDA RAMON FERREIRO)
IMPULSO VERDE (C.C AS TERMAS)
CORRE CON ELAS (SAN FIZ)
CORRE CON NOS RURAL
PARQUE FEIRA EXPO
FINAL CIRCUITO (PARQUE DE FRIGSA)
INSCRICIÓNS
INSCRITOS CIRCUITO
INSCRIBIRME
RESULTADOS
LIGAS ANUAIS
FAMILIAS
CATEGORÍAS MENORES
COLEXIOS
CATEGORÍAS ADULTOS
EQUIPOS
APP
Castellano
Galego
RESULTADOS
2018-2019
EVENTOS
CORRE CON NÓS MURAMIÑAE
BENXAMÍN (10/11) E ALEVIN (08/09)
Estado
Chegados
Non presentados/Abandonos
Categorías
---------
ALEVIN FEMENINA
ALEVIN MASCULINA
BENXAMIN FEMENINA
BENXAMIN MASCULINA
Sexo
---
Feminina
Masculina
Buscar
Puesto
Dorsal
Nombre
Apellidos
P. Sexo
P. Categoria
Tempo
1
5275
EVA
ROUCO IGLESIAS
F-1
ALVF-1
00:02:41
2
4514
JESÚS
ARIAS GONZALEZ
M-1
ALVM-1
00:02:58
3
5236
BRAIS
BARGADOS GUITIAN
M-2
ALVM-2
00:03:00
4
4012
ENRIQUE
GARCIA GARCIA-BOENTE
M-3
BNXM-1
00:03:02
5
5068
MATEO
ÁLVAREZ CIVEIRA
M-4
ALVM-3
00:03:03
6
4504
ALDARA
CEIDE COUCE
F-2
ALVF-2
00:03:03
7
5047
SAFYA
MOUMNI RICO
F-3
ALVF-3
00:03:06
8
4511
DANIEL
MARTÍNEZ GONZÁLEZ
M-5
ALVM-4
00:03:08
9
5017
PAULA
CONDE CARRELO
F-4
ALVF-4
00:03:08
10
5008
DANIEL
LÓPEZ VÁZQUEZ
M-6
BNXM-2
00:03:09
11
5237
IVAN
BARGADOS GUITIAN
M-7
ALVM-5
00:03:09
12
5126
MANUEL
LOMBAO PÉREZ
M-8
BNXM-3
00:03:12
13
5024
DARIO
RODRÍGUEZ PÉREZ
M-9
BNXM-4
00:03:12
14
4526
FABIO
DE LAS HERAS GÓMEZ
M-10
BNXM-5
00:03:13
15
4024
MANUEL
FERNÁNDEZ RODRIGUEZ
M-11
ALVM-6
00:03:13
16
4529
IAGO
COBAS PENA
M-12
ALVM-7
00:03:14
17
5093
MAR
ÁLVAREZ APARICIO
F-5
BNXF-1
00:03:15
18
4501
RODRIGO
CARCEDO LOPEZ
M-13
BNXM-6
00:03:15
19
5052
VÍCTOR
MARTÍNEZ GONZÁLEZ
M-14
BNXM-7
00:03:16
20
5245
DANIEL
LOPEZ FERNANDEZ
M-15
ALVM-8
00:03:16
21
5073
BRADLEY JOEL
JARAMILLO ESTRADA
M-16
ALVM-9
00:03:20
22
5092
CAROLINA
GARCÍA GONZÁLEZ
F-6
ALVF-5
00:03:20
23
5058
DIEGO
ALLEGUE BLANCO
M-17
BNXM-8
00:03:21
24
4541
DAVID
ENRIQUEZ CORTON
M-18
BNXM-9
00:03:22
25
5138
LUCAS
NOGUEIRAS PIRES
M-19
BNXM-10
00:03:22
1
2
3
Seguinte
Recomendamoste usar a APP de
CORRE CON NÓS
DESCARGA
Cookie Consent by
PrivacyPolicies.com