NOVAS
CARREIRAS
NOCTURNA (AVDA RAMON FERREIRO)
IMPULSO VERDE (C.C AS TERMAS)
CORRE CON ELAS (SAN FIZ)
SAAMASAS -OMBREIRO
PARQUE FEIRA EXPO
FINAL CIRCUITO (PARQUE DE FRIGSA)
INSCRICIÓNS
INSCRITOS CIRCUITO
INSCRIBIRME
RESULTADOS
LIGAS ANUAIS
FAMILIAS
CATEGORÍAS MENORES
COLEXIOS
CATEGORÍAS ADULTOS
EQUIPOS
APP
Castellano
Galego
RESULTADOS
2018-2019
EVENTOS
PARQUE DE FRIGSA
INFANTIL (06/07) E CADETE (04/05)
Estado
Chegados
Abandonos
Descualificados
Non presentados
Categorías
---------
CADETE FEMENINA
CADETE MASCULINA
INFANTIL FEMENINA
INFANTIL MASCULINA
Sexo
---
Feminina
Masculina
Buscar
Puesto
Dorsal
Nombre
Apellidos
P. Sexo
P. Categoria
Tempo
1
5273
MOHAMED ILYASS
DAHMOUNI LAHRACH
M-1
INFM-1
00:05:02
2
4609
PEPE
SANCHEZ DEL VALLE VERGE
M-2
INFM-2
00:05:07
3
4578
COSME
VIANA VALIÑA
M-3
INFM-3
00:05:18
4
4596
RUBÉN
DARRIBA CORRAL
M-4
CDTM-1
00:05:19
5
4607
YAGO DANIEL
RÍO PEREIRA
M-5
CDTM-2
00:05:22
6
5169
DANIEL
DÍAZ ALONSO
M-6
CDTM-3
00:05:27
7
5189
SAMUEL
GUEDES DO NASCEMENTO
M-7
CDTM-4
00:05:35
8
4580
JULIO
FERNANDEZ MENDEZ
M-8
INFM-4
00:05:36
9
5195
ÁNGEL
HERRERO PÉREZ
M-9
INFM-5
00:05:37
10
5188
SARA
GUEDES DO NASCEMENTO
F-1
INFF-1
00:05:40
11
4586
ESTELA
DIAZ DIAZ
F-2
INFF-2
00:05:40
12
4038
MARTIN
FERNANDEZ RODRÍGUEZ
M-10
CDTM-5
00:05:44
13
4575
PAULA
RODRIGUEZ VEIGA
F-3
CDTF-1
00:05:56
14
5194
JAVIER
BLANCO ÁLVAREZ
M-11
INFM-6
00:05:59
15
4608
LUCI
SANCHEZ DEL VALLE VERGE
F-4
CDTF-2
00:06:01
16
5203
MARTÍN
ROUCO IGLESIAS
M-12
CDTM-6
00:06:07
17
4614
PALOMA
LOPEZ MORAL
F-5
INFF-3
00:06:08
18
5165
CARLOTA
VILANOVA CABANA
F-6
INFF-4
00:06:09
19
5192
SARA
ÁLVAREZ CIVEIRA
F-7
CDTF-3
00:06:10
20
5264
ALEJANDRO
QUIÑOA BERMUDEZ
M-13
CDTM-7
00:06:12
21
5251
CARLA
VAZQUEZ RODRIGUEZ
F-8
INFF-5
00:06:13
22
5182
BRIAN
RICO NUÑO
M-14
CDTM-8
00:06:15
23
4621
ÁLVARO
PÉREZ CASTRO
M-15
INFM-7
00:06:20
24
5210
CÉSAR
FOUCE LÓPEZ
M-16
INFM-8
00:06:22
25
4594
NOELIA
REY GAYOSO
F-9
INFF-6
00:06:25
1
2
Seguinte
Recomendamoste usar a APP de
CORRE CON NÓS
DESCARGA
Cookie Consent by
PrivacyPolicies.com