NOVAS
CARREIRAS
NOCTURNA (AVDA RAMON FERREIRO)
IMPULSO VERDE (C.C AS TERMAS)
CORRE CON ELAS (SAN FIZ)
CORRE CON NOS RURAL
PARQUE FEIRA EXPO
FINAL CIRCUITO (PARQUE DE FRIGSA)
INSCRICIÓNS
INSCRITOS CIRCUITO
INSCRIBIRME
RESULTADOS
LIGAS ANUAIS
FAMILIAS
CATEGORÍAS MENORES
COLEXIOS
CATEGORÍAS ADULTOS
EQUIPOS
APP
Castellano
Galego
RESULTADOS
2018-2019
EVENTOS
PARQUE DE FRIGSA
INFANTIL (06/07) E CADETE (04/05)
Estado
Chegados
Abandonos
Descualificados
Non presentados
Categorías
---------
CADETE FEMENINA
CADETE MASCULINA
INFANTIL FEMENINA
INFANTIL MASCULINA
Sexo
---
Feminina
Masculina
Buscar
Puesto
Dorsal
Nombre
Apellidos
P. Sexo
P. Categoria
Tempo
1
5273
MOHAMED ILYASS
DAHMOUNI LAHRACH
M-1
INFM-1
00:05:02
2
4609
PEPE
SANCHEZ DEL VALLE VERGE
M-2
INFM-2
00:05:07
3
4578
COSME
VIANA VALIÑA
M-3
INFM-3
00:05:18
4
4596
RUBÉN
DARRIBA CORRAL
M-4
CDTM-1
00:05:19
5
4607
YAGO DANIEL
RÍO PEREIRA
M-5
CDTM-2
00:05:22
6
5169
DANIEL
DÍAZ ALONSO
M-6
CDTM-3
00:05:27
7
5189
SAMUEL
GUEDES DO NASCEMENTO
M-7
CDTM-4
00:05:35
8
4580
JULIO
FERNANDEZ MENDEZ
M-8
INFM-4
00:05:36
9
5195
ÁNGEL
HERRERO PÉREZ
M-9
INFM-5
00:05:37
10
5188
SARA
GUEDES DO NASCEMENTO
F-1
INFF-1
00:05:40
11
4586
ESTELA
DIAZ DIAZ
F-2
INFF-2
00:05:40
12
4038
MARTIN
FERNANDEZ RODRÍGUEZ
M-10
CDTM-5
00:05:44
13
4575
PAULA
RODRIGUEZ VEIGA
F-3
CDTF-1
00:05:56
14
5194
JAVIER
BLANCO ÁLVAREZ
M-11
INFM-6
00:05:59
15
4608
LUCI
SANCHEZ DEL VALLE VERGE
F-4
CDTF-2
00:06:01
16
5203
MARTÍN
ROUCO IGLESIAS
M-12
CDTM-6
00:06:07
17
4614
PALOMA
LOPEZ MORAL
F-5
INFF-3
00:06:08
18
5165
CARLOTA
VILANOVA CABANA
F-6
INFF-4
00:06:09
19
5192
SARA
ÁLVAREZ CIVEIRA
F-7
CDTF-3
00:06:10
20
5264
ALEJANDRO
QUIÑOA BERMUDEZ
M-13
CDTM-7
00:06:12
21
5251
CARLA
VAZQUEZ RODRIGUEZ
F-8
INFF-5
00:06:13
22
5182
BRIAN
RICO NUÑO
M-14
CDTM-8
00:06:15
23
4621
ÁLVARO
PÉREZ CASTRO
M-15
INFM-7
00:06:20
24
5210
CÉSAR
FOUCE LÓPEZ
M-16
INFM-8
00:06:22
25
4594
NOELIA
REY GAYOSO
F-9
INFF-6
00:06:25
1
2
Seguinte
Recomendamoste usar a APP de
CORRE CON NÓS
DESCARGA
Cookie Consent by
PrivacyPolicies.com